fbpx

Skandaloze: E moshuara rrahet nga punëtorja në shtëpinë e pleqve në Pejë (Video)

HomeLajmeKosovë

Skandaloze: E moshuara rrahet nga punëtorja në shtëpinë e pleqve në Pejë (Video)

Një rast i rëndë dhune fizike ka ndodhur në një nga shtëpitë e të moshuarve në Kosovë.

Nga pamjet e siguruara në rrjetet sociale e që raportohet diku në Pejë.

Aty shihet se si një nga punonjëset e sulmon një grua të moshuar, duke e goditur me shuplaka dhe shqelma.

Të bashkangjitur e gjeni edhe videon.