Connect with us

Kosovë

Shqiptari vret ish-gruan në Gjermani, i shkoi në vendin e punës dhe e qëlloi për vdekje!

Publikuar

me

Një ngjarje e rëndë është raportuar një ditë më parë në Markdorf të Gjermanisë ku një shqiptar ka vrarë ish gruan e tij për vdekje dhe më pas tentoi të arratisej.

Ai u arrestua pasi u largua me shpejtësi nga vendi i punës i ish gruas së tij, nga ku kreu aktin e tmerrshëm. Shqiptari ishte në gjendje të dehur kur mbërriti në ambientin ku punonte viktima, të cilën e ka qëlluar me armë zjarri dhe ka vdekur në vendngjarje.

Pse Gjermania duhet të dërgojë tanket Leopard në Ukrainë

Nga sulmi nuk ka persona të tjerë të lënduar dhe motivi i krimit është ende i paqartë.

Reklama