Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armand Dukës në Durrës, pamje nga vendi i ngjarjes (Video)

0 minutes, 31 seconds Read

Një shpërthim me tritol është regjistruar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka në Durrës.

Burime bëjnë me dije për ABC se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ndërsa nuk bëhet të ditura rrethanat.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të saj dhe identifikimin e aurorit/ëve.

ABC sjell pamje nga zona jashtë banesës së Dukës ku forca të shumta policie po këqyrin vendin ku ka ndodhur shpërthimi./abcnews.al

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *