Shpërthejnë gypat e termokosit, vlon uji në rrugë

0 minutes, 23 seconds Read

Një shpërthim sistemit të ngrohjes së qytetit “Termokos”, raportohet se ka ndodhur sot në Prishtinë, tek Fakulteti i Arteve.

Paparaci ka siguruar video, në të cilat shihet ujë i nxehtë, i cili ka arritur deri në rrugë.

Në pamjet uji shihet se uji është duke vluar.

Nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur një situatë e tillë, si dhe nuk raportohet për të lënduar.

Publikime te ngjashme