fbpx

Sherr në ‘Air Albania’, Shqipëria e mbyll me vendin e parë në grup por në fund perleshen me lojtarët rival

HomeLajme

Sherr në ‘Air Albania’, Shqipëria e mbyll me vendin e parë në grup por në fund perleshen me lojtarët rival

Është mbyllur ndjeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në ‘Air Albania’ Një fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë. Por në fund një incident i panevojshëm është regjistruar. Një konflikt mes futbollistëve ka bërë që të shpërthente një sherr ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve. Por gjithçka është mbyllur pa probleme.

Është mbyllur ndjeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në ‘Air Albania’ Një fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë.

Por në fund një incident i panevojshëm është regjistruar. Një konflikt mes futbollistëve ka bërë që të shpërthente një sherr ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve.

Por gjithçka është mbyllur pa probleme.

COMMENTS