fbpx

Sërish plas sherri mes Donaldit dhe Trixës – VIDEO

HomeMagazina

Sërish plas sherri mes Donaldit dhe Trixës – VIDEO

Big Brother Vip është shndërruar në një fermë kafshësh. Vëllai i Madh ka futur në shtëpi një numër të madh të kafshëve për provën javore e cila do të zgjasë deri të martën.

Pikërisht për shkak të kafshëve, Donaldi dhe Trixa janë përplasur me njëri-tjetrin.

Donaldi i ka marrë Trixës qengjin dhe kjo ka bërë që ajo të mërzitet me të.

Madje në një video të postuar Trixa dëgjohet duke i ngritur zërin Donaldit, i cili ikën dhe nuk e zgjatë diskutimin.

/GazetaSinjali/

COMMENTS