fbpx

“Seks për intervista”, spiunes ruse që u ndalua në Kosovë i del fotografia me Karaxhiqin

HomeLajmeRajoni

“Seks për intervista”, spiunes ruse që u ndalua në Kosovë i del fotografia me Karaxhiqin

Spiunes ruse Daria Aslamova i është publikuar një fotografi me ish-presidentin e Republikës Serbe të Bosnjës, Radovan Karaxhiq.

Virussia, një faqe me serie dokumentarësh e ka publikuar këtë fotografi të saj në rrjetin social Twitter, duke thënë se ajo ka korruptuar të intervistuarit e saj me shërbime seksuale.

“Gazetarja ruse (lexo spiune ) #Daria#Aslamova korruptoi të intervistuarit e saj me shërbime seksuale. Ajo sot në Kosovë ka zbuluar se është thjesht një plakë e kohës së Putinit. Në këtë foto, së bashku me kriminelin serb #Radovan#Karaxhiq , ajo ishte një vajzë e re me shumë energji”, thuhet në këtë postim.

Virussia është një faqe e një serie me dokumentarë të transmetuar në RTJ dhe T7, e ku flitet per ndikimin rus në Kosovë.

Kujtojmë se ndalimin e Aslamova në kufi e bëri të ditur ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, i cili tha se ky tentim i hyrjes së saj në Kosovë e dëshmon qartë se ka për qëllim destabilizimin e vendit.

https://twitter.com/VirussiaNet/status/1556001286037831680?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1556001286037831680%7Ctwgr%5Ead8acc6c39d4c83ef2cf6fae68bec85d034523b0%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fballkani.info%2Fseks-per-intervista-spiunes-ruse-qe-u-ndalua-ne-kosove-i-del-fotografia-me-karaxhiqin%2F

x