fbpx

Schallenberg në MPJ, buzëqeshje e përqafime me Gërvallën

HomeLajmeKosovë

Schallenberg në MPJ, buzëqeshje e përqafime me Gërvallën

Kryediplomati i Austrisë, Alexander Schallenberg e ka takuar homologen e tij në Kosovë, ministren e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla.

Si me presidenten Vjosa Osmani paraprakisht, Schallenberg u duk në disponim dhe i afërt me Gërvallën.

Në fotot e T7 shihet Schallenberg dhe Gërvalla teksa i japin një përqafim njëri-tjetrit në tepihun e kuq të shtruar në hyrje të MPJ-së.

COMMENTS

x