fbpx

Safete Mustafa i jep fund martesës me Arben Bekën

HomeMagazina

Safete Mustafa i jep fund martesës me Arben Bekën

E madhja e motrave Mustafa, Safetja gjatë vitit 2016 doli me një rrëfim EMOCIONUES ekskluziv për PRIVE,  për  martesën e saj të dytë me Arben Bekën, lidhjen me vajzat nga martesa e parë, bizneset si dhe planet e saj  për të ardhmen.

Mirëpo, burimet e sigurta të portalit Politikaonline, mësojnë se martesa e saj nuk ka shkuar ashtu siç ishte menduar, dhe se çifti tashmë për arsyje personale i kanë dhënë fund martesës së tyre. Megjithatë, çifti akoma nuk i kanë hequr fotot me njëri-tjetrin e nuk kanë reaguar në media.

COMMENTS