fbpx

Rrahje masive në një lokal të Gjilanit (Video)

HomeKosovë

Rrahje masive në një lokal të Gjilanit (Video)

Një rrahje masive ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan. Në një video të siguruar nga Demokracia.com, disa persona shihen duke u përleshur brenda lokalit. Detaje të tjera priten ndërkohë, si dhe deklarimi i policisë.

Një rrahje masive ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan.

Në një video të siguruar nga Demokracia.com, disa persona shihen duke u përleshur brenda lokalit.

Detaje të tjera priten ndërkohë, si dhe deklarimi i policisë.

COMMENTS

x