Connect with us

Lajme

Rrahje brutale në koncertin e Noizyt (Video)

Publikuar

me

Reperi shqiptar, Rigels Rajku performoi mbrëmë në diskotekën “Insomnia”, atje ku ndodhi një incident.

I njohur me emrin artistik “Noizy”, Rajku u sulmua mbrëmë nga disa persona në klub.

Një përleshje mes disa personave në klub dhe bodyguardëve të Noizyt, e rrëzoi reperin përtokë!

Nga videot që janë publikuar shihet se bodyguardët u përpoqën të mbrojnë Noizyn nga sulmi.

Nuk dihet nëse nga kjo përleshje ka pasur të lënduar.

 

Reklama