fbpx

Ronela Hajati shfaqet tejet atraktive në imazhin e fundit në bikini

HomeMagazina

Ronela Hajati shfaqet tejet atraktive në imazhin e fundit në bikini

Ronela Hajati duket seksi në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është një prej emrave shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Përveç me zërin e saj dhe suksesin në muzikë ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve edhe me paraqitjet.

Ronela njihet edhe për imazhet atraktive në rrjete sociale dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

E veshur me bikini të zeza, Ronela ka provokuar fansat në Instagram./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CEFCPQvlcud/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x