Connect with us

Sport

Ronaldo bashkohet me lojtarët e Manchesterit në stërvitje

Published

on

Cristiano Ronaldo është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës së Manchester United në stërvitje.

Transferi i ri i Djajve të Kuq ka lënë grumbullimin me Portugalinë dhe do të jetë gati për ndeshjen e fundjavës.

Portugezi u rikthye në Manchester United pas më shumë se një dekade.

Advertisement
Comments