Romeo zyrtarizon lidhjen me Jonida Maliqin: Paqe është premtimi që ti mban

HomeMagazina

Romeo zyrtarizon lidhjen me Jonida Maliqin: Paqe është premtimi që ti mban

Romeo dhe Jonida e kanë zyrtarizuar lidhjen e dashurisë.

Ka kohë që dilnin zëra se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Mirëpo përveç fotove të postuara asgjë tamam zyrtare nuk ka pasur, deri në momentin kur Romeo pranë një postimi tha gjithçka.

“Paqe është premtimi që ti mban”, ka shkruar ai pranë postimit të një fotografie të realizuar gjatë pushimeve të tyre në Mal të Zi.

https://www.instagram.com/p/CBtGTXflWol/

Loading...