fbpx

Ritës i bien bikinit para të gjithëve

HomeMagazina

Ritës i bien bikinit para të gjithëve

Rita Orën e tradhtuan bikinit.

Rita Ora këto ditë shijoi disa ditë të mira pushimi bashkë me të dashurin dhe shoqërinë.

Mediet e huaja edhe kësaj radhe ishin pas saj dhe u siguruan që të mos iu ikte asnjë moment nga shëtitja e këngëtares me anije.

Ajo bashkë me të dashurin e ri Romain, kohë pas kohe hidhej nga anija për t’u relaksuar në det, por i ndodhi një incident.

Derisa po dilte nga uji, atë e ‘tradhtojnë’ bikinit duke i rënë poshtë dhe bënë që t’i del gjoksi para miqve që po e shoqëronin.

Këto imazhe nuk i ikën syrit të paparacëve dhe Rita dukej se nuk brengosej shumë për këtë që i ndodhi.

COMMENTS