fbpx
HomeMagazina

Rita Ora vazhdon të tregojë format e bujshme trupore në Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri

Ajo ka qenë gjatë këtyre duke shijuar disa ditë të mira me miqtë e saj dhe të dashurin e ri, Romain Gavras.

Dhe Rita Ora dukej e bujshme ndërsa ajo zhytej në det dhe u relaksua në plazhet e Ibizas të premten, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, 29 vjeçare, shfaqi figurën e saj të jashtëzakonshme trupore dhe në një palë bikini jeshile me dizajn leopardi.

Këngëtarja i lidhi flokët e saj bjonde lart në një stil të çrregullt, duke u siguruar që të qëndrojë e freskët në temperaturat e larta.

Asnjëherë duke mos harruar aksesorët e saj, Rita përzgjodhi një përzgjedhje të gjerdanëve dhe rrathëve elegantë, si dhe disa vathë ari.

Gjatë udhëtimit, Rita gjithashtu zhytej në ujërat e kaltër dhe dukej se ishte në disponim të mirë ndërsa bisedonte me miqtë e saj.

Ylli u fut në ujërat e cekëta me një nga shoqet e saj dhe dukej se ishte në thellësi të bisedës me shoqen, teksa i rezistonin motit me diell.

Rita gjithashtu u fotografua duke bërë një telefonatë, ndërsa relaksohej në plazh dhe më pas u kthye përsëri për të mbledhur mbulesën e saj me shirita.

Rita dhe i dashuri i saj po e shijojnë në maksimum kohën me njëri-tjetrin.

Bukuroshja bjonde dhe regjisori greko-francez, 39 vjeçar, e nisën lidhjen e tyre muajin e kaluar.

Ylli me prejardhje nga Kosova e ka kaluar periudhën e izolimit duke punuar në muzikë të re, ndërsa gjithashtu duke shijuar kohën me miqtë e saj në fshat.

Rita do të duhet të karantinohet për 14 ditë pasi të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar nga pushimet e saj në Spanjë, në përputhje me udhëzimet e reja të qeverisë për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së virusit pas një goditjeje në numrin e rasteve në vend. /Telegrafi

COMMENTS

x