fbpx

Rita Ora s’ndal pozat seksi, këtë herë rrjeta e tradhëton FOTO

HomeMagazina

Rita Ora s’ndal pozat seksi, këtë herë rrjeta e tradhëton FOTO

Rita Ora është një nga ato këngëtaret e cila guxon me pamjen dhe veshjen e saj.

Rita dhe moda janë të pandara nga njëra tjetra pasi këngëtaren shqiptare në çdo dalje të sajën e shohim të kuruar deri në detajin më të vogël.

Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion të martën nga studioja muzikore.

Me një palë pantallona të shkurtra të zeza me bel të lartë nën fustanin e tejdukshëm dhe një xhaketë sportive.

COMMENTS