fbpx

Rina Balaj pozon topless si rrallëherë

HomeMagazina

Rina Balaj pozon topless si rrallëherë

Reperja Rina Balaj është një ndër emrat më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, e cila tërheq shpesh vëmendjen me postimet e saj.

Diçka që i pëlqen shumë të bëjë është të luajë me look-un, duke na habitur vazhdimisht me ndryshimet e saj.

Rina ka provuar çdo ngjyrë flokësh dhe po të futeni në profilin e saj, do të shikoni foto shumë cool e shumëngjyrëshe.

Mirëpo, një pozë si e sotmja nuk kishte publikuar kurrë më herët.

Reperja ka ndarë me ndjekësit një foto nga vaska, ku ka pozuar topless teksa ka fotografuar veten përballë pasqyrës.

Në foton e publikuar, ajo shfaqet me flokët në ngjyrë blu dhe të shumta janë komplimentet drejtuar Rinës, e cila i ngriti temperaturat me këtë pozë.

https://www.instagram.com/p/CDUhNkMl_XF/

COMMENTS