Rikthehet pas pesë viteve te ‘Gjelat’, Karim Benzema humbet penallti

HomeSportSporti ndërkombëtar

Rikthehet pas pesë viteve te ‘Gjelat’, Karim Benzema humbet penallti

Sulmuesi i Real Madridit sapo ka humbur një penallti në ndeshjen miqësore mes Kombëtares së Francës dhe Uellsit.

Benzema humbi penallti në minutën e 26’të.

https://twitter.com/ESPNFC/status/1400173755574493185?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1400173755574493185%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Frikthehet-pas-pe1se-viteve-te-gjelat-karim-benzema-humbet-penallti%2F

COMMENTS