fbpx

Reperja e njohur poston foto në momente intime me partnerin në plazh

HomeMagazina

Reperja e njohur poston foto në momente intime me partnerin në plazh

Cardi B ndau me ndjekësit momentet intime me partnerin.

Cardi B vazhdon të komentohet për veprimet që i bën në publik dhe që nuk i bën fare për kritikat e shumta që merr.

Në fotografinë e fundit që e postoi në llogarinë e saj në Instagram, rep-artistja shfaqet pranë partnerit në plazh.

Të dy ishin të ulur pranë njëri-tjetrit, teksa Offset i kishte vendosur duart tek të pasmet e Cardit, kurse ajo ishte bërë gati për t’i dhuruar puthje.

“Isha duke pritur për ta ngrënë atë”, shkroi ajo sipër fotografisë intime me Offset.

https://www.instagram.com/p/CDP0gaPgMPE/

COMMENTS

x