fbpx

Regisa del me bikine, ja ku shkoi vëmendja

HomeMagazina

Regisa del me bikine, ja ku shkoi vëmendja

Ajo është një nga velinat më seksi shqiptare. Regisa Koxhaj ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova. Në foto, ajo shihet e veshur me një palë bikine dhe fokusi shkoi te gjoksi i saj bombastik. Imazhe të tilla, Regisa ka shumë në Instagram. https://www.instagram.com/p/CDRjeAWg6eK/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo është një nga velinat më seksi shqiptare.

Regisa Koxhaj ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet e veshur me një palë bikine dhe fokusi shkoi te gjoksi i saj bombastik.

Imazhe të tilla, Regisa ka shumë në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CDRjeAWg6eK/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS