Rashica në rolin e kamarierit, asist në fitoren e thellë të Gallatasaryt (Video)

0 minutes, 34 seconds Read

Galatasary i befasoi të gjithë sot në Turqi, teksa mundi 0-7 Basaksehir në transfertë. Protagonist në këtë takim ishte edhe Milot Rashica, i cili ia doli të lërë gjurmë në këtë sfidë.

https://twitter.com/gslergll/status/1591498258152816643?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1591498258152816643%7Ctwgr%5Ec47fec813c2c32185d7aa88659ca0245ab46a334%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fkosovapost.net%2Fvideo-rashica-ne-rolin-e-kamarierit-asist-ne-fitoren-e-thelle-te-gallatasaryt%2F

Futbollisti shqiptar dhuroi assist, duke ia servirur golin Mertens. Për Rashicën ky është asisti i dytë te Galatasaray, pas 9 ndeshjesh. Këta të fundit renditen në vendin e dytë të kampionatit dhe kërkojnë që këtë sezonin të fitojnë titullin kampion.

Publikime te ngjashme