fbpx

Pushimet s’kanë të pëfunduar për Anxhelinën, vjen me paraqitje tërheqëse nga bregdeti

HomeMagazina

Pushimet s’kanë të pëfunduar për Anxhelinën, vjen me paraqitje tërheqëse nga bregdeti

Anxhelina erdhi sërish atraktive nga bregdeti.

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet në bregdet.

Në pozat e reja, këngëtarja u shfaq me bikini shumëngjyrëshe, në të cilat tregon fizikun dhe ngjyrën që e ka marrë.

Edhe kësaj radhe, Anxhelina dukej në formën më të mirë të mundshme, ndërsa nuk munguan komentet e ndjekësve.

Këto fotografi, artistja i realizoi në bregdetin e Vlorës, ndërsa të tilla ka publikuar vazhdimisht javët e fundit.

https://www.instagram.com/p/CDwOgDDHuQW/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x