fbpx

Publikohet videoja: Nol Nushi e Zgjim Hyseni “sulmojnë” me miell ministrin Murati

HomeLajmeKosovë

Publikohet videoja: Nol Nushi e Zgjim Hyseni “sulmojnë” me miell ministrin Murati

Antarët e Partisë Socialdemokratë (PSD), sot kanë zhvilluar një aksion duke e gjuajtur me miell ministrin e Financave, Hekuran Murati.

Aksioni është zhvilluar pak minuta më parë, përderisa ministri Murati ishte duke dalë nga një lokal në lagjen Dardania.

Nol Nushi, Zgjim Hyseni dhe disa aktivistë të PSD-së zhvilluan aksionin kundër ministrit Murati, duke e gjuajtur me miell.

x