fbpx

Projekt i ri muzikor, Çiljeta në duet me këtë këngëtar shqiptar

HomeMagazina

Projekt i ri muzikor, Çiljeta në duet me këtë këngëtar shqiptar

“M’ke harru”, ishte projekti muzikorë që këngëtarja e njohur, Çiljeta u rikthye në treg, në bashkëpunim me Marsi. Një këngë që u prit mjaft mirë nga publiku.

Ndërsa, tani Çiljeta ka nisur punë për një tjetër këngë të re.

Bëhet fjalë për një tjetër duet me artistin e njohur Estto. Kënga mban titullin “Zemër” dhe xhirimet e klipit kanë përfunduar. Në një reagim në Instastory, Çiljeta ka zbuluar se kënga pritet të publikohet me 6 Shtator.

COMMENTS