fbpx

Prishtinë, futet me maskë e me armë për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

HomeLajmeKosovë

Prishtinë, futet me maskë e me armë për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

Një rast i çuditshëm i tentim-vjedhjes ka ndodhur sot në një market në Prishtinë.

Në një video të kapur nga kamerat e sigurisë të cilën e ka postuar faqja “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë” shihet një person i armatosur që ka hyrë për të vjedhur në një market në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Teksa hajduti drejton armën kah punëtori i marketit, një konsumator i vërsulet atij dhe e ndjek jashtë marketit./Lajmi.net

https://www.facebook.com/264584547786032/videos/318400862914135

COMMENTS