fbpx

Presidentja Osmani takon komandantin e FSK-së, flasin për sigurinë në vend

HomeLajmeKosovë

Presidentja Osmani takon komandantin e FSK-së, flasin për sigurinë në vend

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, është takuar me komandantin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, Bashkim Jashari. Osmani dhe Jashari, diskutuan për situatën e sigurisë në vend. Po ashtu në takim u diskutua edhe për ngritjen e kapaciteteve, trajnimet dhe përgatitjet e FSK-së për ta realizuar misionin e saj.

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, është takuar me komandantin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, Bashkim Jashari.

Osmani dhe Jashari, diskutuan për situatën e sigurisë në vend.

Po ashtu në takim u diskutua edhe për ngritjen e kapaciteteve, trajnimet dhe përgatitjet e FSK-së për ta realizuar misionin e saj.