Presidentja Osmani pritet me nderi e ceremoni shtetërore në Slloveni (Video)

HomeLajmeKosovë

Presidentja Osmani pritet me nderi e ceremoni shtetërore në Slloveni (Video)

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është pritur me ceremoni shtetërore nga homologu i saj slloven, Borut Pahor.

Presidentja Osmani dhe presidenti slloven Pahor do të mbajnë një takim pas të cilit do të dalin në konferencë për media e cila do të mbahet në 11:25.

Kujtojmë se dje (ediele) Presidentja ka udhëtuar të dielën drejt Sllovenisë për vizitë zyrtare.

COMMENTS

x