fbpx

Presidentja Osmani e pret në takim kryediplomatin austriak, Schallenberg ia puthë dorën

HomeLajmeKosovë

Presidentja Osmani e pret në takim kryediplomatin austriak, Schallenberg ia puthë dorën

Presidentja Vjosa Osmani e ka pritur në takim kryediplomatin e Austrisë, Alexander Schallenberg. Schallenberg u shfaq plot buzëqeshje teksa e përshëndeti Osmanin dhe më pas ia puthi dorën. Mediat u lejuan të marrin vetëm pamje nga ky takim.

Presidentja Vjosa Osmani e ka pritur në takim kryediplomatin e Austrisë, Alexander Schallenberg.

Schallenberg u shfaq plot buzëqeshje teksa e përshëndeti Osmanin dhe më pas ia puthi dorën.

Mediat u lejuan të marrin vetëm pamje nga ky takim.

COMMENTS

x