fbpx

Presidenti i Maltës pritet me ceremoni shtetërore nga Osmani

HomeLajmeKosovë

Presidenti i Maltës pritet me ceremoni shtetërore nga Osmani

Presidenti i Maltës, George Vella, është duke qëndruar për vizitë në Kosovë. Ai sot është pritur me ceremoni shtetërore nga presidentja Vjosa Osmani. Pas takimit, Vella dhe Osmani do të mbajnë konferencë për media.

Presidenti i Maltës, George Vella, është duke qëndruar për vizitë në Kosovë.

Ai sot është pritur me ceremoni shtetërore nga presidentja Vjosa Osmani.

Pas takimit, Vella dhe Osmani do të mbajnë konferencë për media.