fbpx

Presidenti Biden tregon se ka kancer

HomeLajmeBota

Presidenti Biden tregon se ka kancer

Duke bërë një deklaratë në një takim mbi Ndryshimet Klimatike në shtetin Dealware të SHBA-së, presidenti i SHBA Joe Biden njoftoi se ka kancer.

“Ka shumë ndotje në shtetin e Delaware për shkak të naftës”, tha Biden në deklaratë ai shtoi: “Unë dhe shumë njerëz me të cilët jam rritur kemi kancer”, tha ai.

Andrew Bates, një oficer në Shtëpinë e Bardhë, deklaroi se Biden iu referua faktit se ai ishte trajtuar për kancer të lëkurës përpara se të merrte detyrën dhe se ai preferonte ta përdorte atë me kohën e tashme dhe jo me të shkuarën.

COMMENTS

x