fbpx

Pozon me bikini dy muaj pas lindjes, moderatorja shqiptare i ‘çmend’ fansat

HomeMagazina

Pozon me bikini dy muaj pas lindjes, moderatorja shqiptare i ‘çmend’ fansat

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze më 18 qershor të këtij viti. Në jetë erdhi vogëlushja Emi.

Edhe pse ka më pak se dy muaj që ka sjellë në jetë vajzën, Jonida ka arritur të jetë në super formë.

Ajo ka pozuar së fundmi me bikini teksa ka mahnitur ndjekësit me linjat.

Ndjekësit me të drejtë kanë ngritur pyetjen, “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur?”. /Gazeta Sinjali/

COMMENTS