fbpx

Pozon joshëse pranë pishinës, Enca thotë se jeta është e ëmbël

HomeMagazina

Pozon joshëse pranë pishinës, Enca thotë se jeta është e ëmbël

Enca Haxhia shfaqi linjat trupore në fotografinë e fundit.

Këngëtarja Enca Haxhia nuk harron të provokojë me paraqitjet atraktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo pozoi në bikini dhe me një këmishë sipër, ndërsa vuri në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Në sfond ishte pishina, kurse Enca dukej se po relaksohej në maksimum teksa mbishkrimin që ia la fotos shkruan “Jeta është e ëmbël”.

Kujtojmë se artistja aktualisht po e shijon suksesin e duetit me Don Xhonin, ndërsa pritet që shumë shpejt të sjellë edhe të tjera projekte./Lajmi.net

https://www.instagram.com/p/CDmLR16nc9Q/?utm_source=ig_embed

COMMENTS