Pozhari LDK-së: “Dikur parti e akademikëve, tani parti e rrugaqëve qe shtin militanta me shajtë”

0 minutes, 29 seconds Read

Shkruan Xhevdet Pozhari- Analist ATV

“E publikova një gënjeshtër të Lumir Abdixhikut, qenkan përvëlu militucat t’u shajt.

Mo more se nuk ju ka hije kështu si rrugaça! Ju jeni parti akademikësh.

Pas vdekjes së Ibrahim Rugovës, “suksesi” ma i madh me të cilin mburreni por nuk e thuani publikisht është – themelimi i Gjykatës Speciale.

Që i thoshte Ramushi – Thaçit dikur se Isa Mustafa, në atë kohë kryeministër, mezi po priste me ja shtru tepihun e kuq për në Hagë.
Dhe, fatkeqësisht, ashtu doli”

Publikime te ngjashme