Connect with us

Kosovë

Pozhari: Jemi me fat që e kemi Albin Kurtin kryeministër

Publikuar

me

Analisti Xhevdet Pozhari, ka shkruar një status për dialogun në Bruksel ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Me anë të një statusi në Facebook, Pozhari ka thënë se jemi me fat si popull, që në këtë fazë të dialogut e kemi Albin Kurtin kryeministër.

“Si popull jemi me fat që në këtë fazë të dialogut e kemi Albin Kurtin kryeministër”, ka shkruar Pozhari.

Reklama