Connect with us

Kosovë

Planifikimet për atentatin, deputetja e LDK-së: Pushka top ju bëftë

Publikuar

me

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi ka komentuar shkurt planifikimet për atentat ndaj kreut të kësaj partie, Lumir Abdixhiku dhe tre deputetëve të tjerë.

Ajo ka thënë se nuk ka informata lidhur me këtë rast, por që shkurtimisht ka thënë për Gazetën10 se LDK-ja nuk është frikësuar asnjëherë dhe as nuk do të frikësohet ndaj çfarëdo kërcënimi.

Pushka top ju bëftë”, ka thënë shkurtimisht deputetja Bunjaku./Gazeta10

Reklama