Serbët lokal bllokojnë rrugët pas plagosjës së të rinjëve në Shtërpcë!

0 minutes, 18 seconds Read

Një plagosje që ndodhi sot më herët në Shtërpcë ka bërë që dhjetëra serbë lokalë të dalin në rrugë dhe të protestojnë.

Dyshohet se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të dy personave, duke plagosur një 11 dhe një 31 vjeçar.

Indeksonline ju sjell pamje nga protesta dhe situata aktuale në vendin e ngjarjes.

Publikime te ngjashme