fbpx

Përleshje mes disa të rinjëve në Prizren, dyshohet për të plagosur

HomeKosovë

Përleshje mes disa të rinjëve në Prizren, dyshohet për të plagosur

Disa të rinjë sonte janë përfshirë në një përleshje në komunën e Prizrenit. IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë dyshohet se ka edhe të plagosur. Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe po merret me rastin./IndeksOnline

Disa të rinjë sonte janë përfshirë në një përleshje në komunën e Prizrenit.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë dyshohet se ka edhe të plagosur.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe po merret me rastin./IndeksOnline

COMMENTS

x