fbpx
HomeLajmeKosovë

Përleshje mes disa personave në prani të policisë në një kafeteri në Lipjan (Video)

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur të dielen mbrëma në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan në prani të policisë, teksa janë arrestuar disa persona.

Policia e Kosovës aktualisht është duke e hetuar rastin dhe duke intervistuar disa persona.

Personat e përfshirë në këtë incident ishin duke qëndruar në të njëjtën kafiteri, në sheshin e qytetit.

Ballkani.info ju sjellë pamje nga kjo përleshje:

COMMENTS

x