Përfundon takimi në mes Kurtit dhe policëve të lënduar në veri

0 minutes, 26 seconds Read

Posa ka përfunduar takimi në mes kryeministrit Albin Kurti dhe pesë policëve të lënduar në operacionin e zhvilluar mbrëmë në një fshat të Leposaviqit në veri të Kosovës.

Takimi zgjati më shumë se një orë dhe aty mori pjesë edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti.

Pas takimit nuk kishte deklarata për media, megjithatë, KosovaPress ka arrit t’i sigurojë disa fotografi dhe pamje. Ndërkohë, në Qeveri kanë thënë se do të ketë edhe komunikatë për media.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *