Përfundon pjesa e parë, Anglia në epërsi ndaj Italisë

HomeLajme

Përfundon pjesa e parë, Anglia në epërsi ndaj Italisë

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së EURO 2020 mes Italisë dhe Anglisë. 45-minutëshi i parë përfundoi në favor të Anglisë, pasi në minutën e 2-të shënoi Luke Shaw. Ndeshja po zhvillohet në Wembley, ku të pranishëm janë rreth 66 mijë tifozë.

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së EURO 2020 mes Italisë dhe Anglisë.

45-minutëshi i parë përfundoi në favor të Anglisë, pasi në minutën e 2-të shënoi Luke Shaw.

Ndeshja po zhvillohet në Wembley, ku të pranishëm janë rreth 66 mijë tifozë.

COMMENTS