Connect with us

Kosovë

PDK pritet t’i dërgoj dy ligje në Kushtetuese, thërret konferencë për media

Publikuar

me

Partia Demokratike e Kosovës ka thirrur konferencë për media nesër.

Konferenca është thirrur para Gjykatës Kushtetuese të Kosovës.

PDK më herët ka paralajmëruar se do t’i çojë në Kushtetuese Ligjin për Paga dhe atë të zyrtarëve publikë, teksa pritet të shihet nëse nesër do të ndodhë kjo./Lajmi.net

Reklama