fbpx

Pas zhvillimeve në veri shtohen patrullat policore (Foto)

HomeLajmeKosovë

Pas zhvillimeve në veri shtohen patrullat policore (Foto)

Pas zhvillimeve të fundit në veri të Kosovës, rreth implementimit të dy vendimeve të qeverisë së Kosovës dhe shtyrjes së vendimit deri me 1 shtator dhe vendosjes së disa barrikadave nga strukturat ilegale, sot janë shtuar patrullat e Policisë.

Siç raporton RTK njësitë e Policisë janë në afërsi të Zupqit.

Një autobus me udhëtarë boshnjak është mbetur i bllokuar që nga mëngjesi.

COMMENTS

x