fbpx

Pas takimit në Korçë, Basha dhe mbështetësit e tij ecin në qytet, ja çfarë i ndodh rrugës(VIDEO)

HomeKosovë

Pas takimit në Korçë, Basha dhe mbështetësit e tij ecin në qytet, ja çfarë i ndodh rrugës(VIDEO)

Krydemokrati Lulzim Basha zhvilloi ditën e sotme një takim me demokratët në qytetin e Korçës.

Pas përfundimit të takimit, Basha se bashku me mbeshtetesit e tij levizin ne këmbe ne qytet drejt pedonales.

Gazetarja Lorenda Kodra raporton për “BalkanWeb” se gjatë shëtitjes ne pedonalen e qytetit fiken dritat ku pati nje moment pàniku.

Kujtojmë se mbështetës të ish-kryeministrit Berisha janë përplàsur me demokratët në takimin e Bashës ku policia ka shoqëruar 2 prej tyre.

COMMENTS

x