fbpx

Pas pozave tërheqëse në bikini, Kejvina fotografohet me fustan nusërie

HomeMagazina

Pas pozave tërheqëse në bikini, Kejvina fotografohet me fustan nusërie

Kejvina duket mahnitëse në setin e ri fotografik.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku vjen më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Modelja, kësaj radhe u shfaq e veshur me fustan nusërie, ndërsa dukej joshëse duke vënë në plan të parë gjoksin.

Pas pozave të njëpasnjëshme që solli gjatë verës në bikini, këtë herë Kejvina erdhi ndryshe si nuse me fustan të bardhë.

Kejvina së fundi ka marrë pjesë në videoklipin e Kidës, ku pjesëmarrëse ishin edhe Arta Elezaj dhe Megi Pojani. /Lajmi.net/

 

COMMENTS