Connect with us

Kosovë

Pamje nga momenti i aksidentit në rrugën Podujevë – Prishtinë ku humben jetën dy përsona!

Published

on

Dy të vdekur dhe nëntë të lënduar është bilanci i aksidentit të sotëm mes tri veturave, në rrugën Prishtinë – Podujevë.

Tashmë janë publikuar edhe pamje të aksidentit teksa përplasen veturat.

Në pamje shohim që fillimisht aksidentohen mes vete dy vetura, e më pas në aksident përfshihet edhe vetura e tretë.

Dy persona vdiqën në vendngjarje, vdekjen e të cilëve e ka konstatuar ekipi mjekësor./indeksonline

Advertisement
Comments