fbpx

Pak pas lindjes, Jonida Vokshi mahnit me linjat trupore

HomeMagazina

Pak pas lindjes, Jonida Vokshi mahnit me linjat trupore

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, në qershor të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën një vajzë – të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Duke qenë se është një periudhë e shkurtër që nga lindja, zeshkania ka arritur të rikthehet në formë të mrekullueshme.

Jonida Vokshi (Foto: Instagram)

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi të realizuara pranë një pishine, në të cilat ka vënë në pah linjat atraktive.

Siç shihet, me përkushtim dhe me një kujdes të veçantë të trupit – Vokshi shfaqet në top formë.

“Kush nga ju, si unë, do të donte që vera të zgjas përgjithmonë?”, ka shkruar ajo.

Ajo momentalisht ndodhet në Shqipëri në pushime, ndërsa vjen shumë shpesh në Kosovë për shkak të angazhimeve në karrierë. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CEjP9IEs494/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS