fbpx

Osmani merr pjesë në inaugurimin e presidentit të ri të Shqipërisë

HomeShqiperi

Osmani merr pjesë në inaugurimin e presidentit të ri të Shqipërisë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, me ftesë të Institucionit të Presidentit, sot merr pjesë në inaugurimin e presidentit të ri të Republikës së Shqipërisë.

Osmani do të marrë pjesë në një ceremoni që do të mbahet në Presidencën e Shqipërisë.

Kujtojmë se dita e sotme shënon fundin e mandatit të Ilir Metës në krye të Shqipërisë dhe nisjen e një rrugëtimi 5-vjeçar për presidentin e ri, Bajram Begaj.

COMMENTS

x