fbpx

Osmani informohet për sigurinë në vend edhe nga kreu i AKI-së!

HomeLajmeKosovë

Osmani informohet për sigurinë në vend edhe nga kreu i AKI-së!

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, është takuar me drejtorin e Agjencisë Kosovare për Inteligjencë, Petrit Ajeti.

Osmani dhe Ajeti, kanë biseduar lidhur me zhvillimet e fundit në veri të vendit.

Ajo u informua nga kreu i AKI-së për situatën aktuale të sigurisë kombëtare.

Blatter: Është faji im, Kupa e Botës nuk duhej zhvilluar në Katar

“Në takim u diskutua edhe për vazhdimin e koordinimit të të gjitha institucioneve të sigurisë në vend për të garantuar mjedis të sigurt për të gjithë qytetarët e Republikës”, thuhet njofton Zyra e Presidentës përcjell Klankosova.tv