fbpx

Oriolës nuk po ia fsheh as gjethi sipër gjoksin gjigant

HomeMagazina

Oriolës nuk po ia fsheh as gjethi sipër gjoksin gjigant

Modelja bukuroshe Oriola Marashi ka nisur pushimet me partnerin e saj, futbollistin Eros Grezda. Ato kanë zgjedhur si destinacion Turqinë dhe modelja nuk i ka kursyer fotot joshëse në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, por është siguruar që t’i mbulojë pjesët intime me gjethe.

“E humbur në plazh”, ka shkruar Oriola krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj.

COMMENTS